O klientky pečuji komplexně a vědomě.

Nabízím holistický přístup s terapeutickým účinkem.

Jmenuji se Lenka Sedláčková

Kosmetice se věnuji od roku 2005

Začínala jsem s kosmetikou ve velkém salonu v Brně, kde jsem za 10 let svého působení získala spoustu zkušeností i dovedností a navázala mnoho kontaktů s klientkami. S některými společně strávené chvíle odpočinku a relaxu přerostly až v přátelství. V Brně jsem měla zavedenou klientelu a diář plný k prasknutí. Pak mi však osud zamíchal kartami a já se seznámila s mým manželem a během roku jsem v Brně nechala vše, co jsem budovala a odstěhovala se na malou vesnici ve východních Čechách.

Věděla jsem, že chci kosmetiku dělat i v mém novém domově. Jelikož bydlíme ve větším rodinném domě, mohla jsem si salon zařídit přímo doma. Šest let jsem provozovala salon Eden.

Čím více se zabývám prací s energií, tím více vnímám vnitřní volání po tom začít podnikat trochu jinak – sama za sebe – a budovat svou značku pod svým vlastním jménem. Proto jsem aktivity pod značkou Eden již definitivně utišila, změnila své psychické i energetické podnikatelské nastavení, a pouštím se do podnikání s jiným nábojem. Jako Lenka Sedláčková, sama sebou, ve své plné radosti, nadšení i chuti dělat svět lidem krásnější. Změnila jsem interiér salónu jako hmatatelný důkaz celé mé proměny, změnila jsem i balíčky služeb a celkový svůj přístup jsem posunula k celostnímu / holistickému vnímání klienta. 

Užijte si hýčkající péči i dávku luxusu pro sebe sama

Prostor mého salonu jsem během prázdnin kompletně inovovala, vložila do něj novou energii i náboj s nádechem luxusu a hýčkání, které svým klientkám poskytuji. Luxusní péči v kombinaci s luxusními přípravky beru již dlouhou dobu „tak nějak samozřejmě“ a řekla jsem si, že to chci ještě posunout dál i do prostředí, ve kterém o vás s radostí a láskou pečuji. 

Vytvořila jsem proto pro vás nový salon, místo, kde si přeji, aby se pro vás zastavil čas. Kde, mé milé klientky, zakusíte opravdové pohodlí, pohodu a dovolíte si prožívat pocity té nejvyšší důležitosti a skutečného luxusu. Necháte se unášet hýčkající péčí a dovolíte si užívat si přítomného okamžiku a jen být… „být tady a teď“.

Mým novým směrem je nabízet nejen unikátní kosmetické služby, ale zároveň poskytovat komplexní luxusní prožitek – hýčkání v krásném prostředí salonu s šálkem dobrého čaje, se zdravým občerstvením, osobním přístupem i malým dárečkem při návštěvě. Jelikož se zajímám o psychiku člověka, jsem přesvědčena, že návštěva u mě bude mít velký vliv nejen na vaši krásu, ale pocítíte blahodárný vliv také na vaši psychiku ;-).

Poskytuji komplexní služby s luxusní kosmetikou GERnétic a holistickým přístupem.

Pracuji pouze s jednou značkou, která poskytuje vše, co je třeba, kosmetiku zásadně nekombinuji.

Jak jsem si zamilovala GERnétic…

Během velmi krátké doby na mě GERnétic několikrát vyskočil na internetu, v časopisu, při hledání odborných materiálů. Úvodní školení jsem absolvovala v nejbližším termínu. Objednala jsem si téměř celou výbavu péče o pleť a s nadšením informovala klientky, že zkouším novou kosmetiku. Byly unesené stejně jako já. Pokaždé přišlo nadšení a údiv, že jim tam mohu dát tolik produktů najednou a pleť vše krásně přijme. Výsledek byl okamžitě znatelný a nesrovnatelný s předešlou značkou. S GERnétic jsem poznala, co je to kvalitní a účinná kosmetika. Stala jsem se tedy certifikovanou kosmetičkou této francouzské luxusní značky. Kombinace této velmi kvalitní kosmetiky, mých vyhlášených masáží a ošetření žen energetickým přístupem, je unikátní, díky čemuž se mé klientky ke mně na chvíle relaxace a hýčkání opakovaně rády vracejí. 

Díky širokým možnostem kosmetiky GERnétik mohu klientky opečovávat jednou, velmi kvalitní a jemnou kosmetikou, a nejsem nucena kombinovat různé značky.

Mé vzdělání a certifikace

2005 Rekvalifikační kurz kosmetické služby

2009 Certifikační seminář pro práci s AHA peelingem GlycoHYAL

2010 Anticelulitidní a lymfatická masáž

2010 Lymfatická masáž obličeje, dekoltu a šíje

2011 Masáž očního okolí včetně lymfomasáže a mikromasáže

2012 Manuální lifting obličeje

2012 Indická masáž hlavy a antistresová masáž

2019 Certifikovaný kurz Biofáze Nobilis Tilia

2019 Základní kurz aromaterapie

2020 Diplome de Gerneticiene

2020 Ateliér GERnétic Dermatologické problémy

2020 Ateliér GERnétic Francouzský šarm

2020 Ateliér GERnétic Ošetření očního okolí s mikromasáží

2021 Stimulační masáž Christina

2021 Individuální ateliér GERnétic Ošetření problematické pleti s akné

20202022 Studium aromaterapie na Institutu aromaterapie v Praze

2022 Ateliér GERnétic Krása zralé pleti

Jaké jsou mé plány do budoucna?

V současné době jsem studentkou aromaterapie na institutu aromaterapie v Praze, v srpnu jsem absolvovala masérský kurz a od nového roku budu nabízet aromaterapeutickou holistickou masáž.

Luxusní francouzská kosmetika GERnétic + roky mé praxe = vaše maximální spokojenost

Jsem certifikovanou kosmetičkou firmy GERnétic. 

Napište mi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.