Chci Vás naučit o sebe pečovat v energetickém slova smyslu.
Nechat se hýčkat, dopřát si v jistých oblastech i trochu luxusu a nechat o sebe pečovat „jako o královnu“.

Mou snahou je, aby byl můj salon místem, kde se pro vás zastaví čas, kde zakusíte opravdové pohodlí, pohodu a dovolíte si prožívat pocity té nejvyšší důležitosti a skutečného luxusu. Necháte se unášet hýčkající péčí a dovolíte si užívat přítomného okamžiku a jen být… „být tady a teď“.

Vynikající kosmetická značka, moje masáže a vědomá energetická práce jsou stěžejní body mých služeb.

Tuto trojkombinaci považuji za důležitou pro kvalitní péči a náležitý relax. Protože v praxi bohužel často bývá zastoupeno jen jedno z toho (buď super kosmetika a masáž frk frk, nebo super masáž, ale kosmetika od každého něco). Já jsem zastáncem toho, že je ideální dávat péči v rámci jedné značky, protože pak eliminujeme možnosti „že si něco s něčím nesedne“, ale také množství potřebných přípravků pro ošetření pleti, které je potřeba.

Jak to u mně chodí? 

Před ošetřením s Vámi vyplním dotazník, abych zjistila, jaké máte návyky, jak se staráte o pleť doma, jaké přípravky používáte a také se ptám na zdravotní stav, spánek, pitný režim, stravu atd. Prostě si provedu celkovou analýzu, abych věděla, jaké vlivy působí na Vaši pokožku nejen zvenčí, ale také zevnitř. Na lehátku pak prohlédnu aktuální stav pleti a domluvíme se, jaké ošetření provedeme.

Naučím Vás, jak pečovat o svoji pleť také v domácím prostředí, aby Vaše pleť zářila a Vy jste mohla zářit tím pádem také. Protože to, jak se cítíme, se odráží na naší pleti, ale platí to i obráceně – když máme pěknou pleť, cítíme se lépe a sebevědoměji. Kvalitní kosmetika je toho základem, ale také vnitřní nastavení…

Dopřejte si být královnou

Chci Vás naučit správně pečovat nejen o svou pleť, ale také o sebe samu – a to v energetickém slova smyslu – nechat se hýčkat, dopřát si v jistých oblastech i trochu luxusu a nechat o sebe pečovat „jako o královnu“.

Ať už u mě v salónu, tak i v každodenním životě. Dát pleti kvalitní péči i produkty, které si zaslouží. Naučit se otočit své smýšlení a vědomě investovat do opravdových výsledků, ne „jen do koupě krému“, ale investovat do sebe, protože to je investice, která se vám, milé ženy, vždy vyplatí!

Dopřeji vám masáž s pocitem jedinečnosti a luxusu

 

Masáže jsou v dnešní uspěchané době skvěle stráveným časem, kdy se můžete zastavit a na chvíli „vypnout“.

Je to čas, kdy můžete nabrat psychické a fyzické síly. Také můžete načerpat energii z doteků rukou, kterých je v životě lidí čím dál tím méně (taková bezkontaktní doba, zdá se mi). Dám Vám při masážích pocítit bezmyšlenkovou lehkost a stav odevzdání, který projíždí celým Vaším tělem.

Poskytuji několik druhů obličejových masáží a masáž hlavy, při které využívám aromaterapeutické oleje, které umocňují prožitek z masáže a podporují emoční a psychickou pohodu. Na masážích si zakládám a za 19 let práce mám odmasírovaných  přes 17 000 masáží, takže si dovoluji tvrdit, že na masáže jsem odborník. Postupem času se z běžných masáží stávalo něco víc – nyní dělám masáže s přesahem – masíruji vědomě, myšlenkami jsem u Vás a soustředím se na Vás, vysílám k Vám pozitivní energii, což má další terapeutické působení.

Chcete na chvíli zapomenout na svět okolo a být chvíli jen sama pro sebe a radovat se z hýčkání? Naučím vás, jak si dopřávát hýčkající péči i v pohodlí domova a jak si dopřávat malý luxus každičký den. 

Luxusní francouzská kosmetika PHYTOMER + roky mé praxe = vaše maximální spokojenost

Jsem kosmetičkou firmy PHYTOMER, která je průkopníkem v mořské biotechnologii

a ráda dopřeji exkluzivní péči také vám.

Napište mi

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů dle GDPR.